Místa výuky

Děti 3-6 let       Děti 6-14 let    

Centra a učebny

  První lekce  

Centra a učebny

  První lekce
Herna v ZŠ Pokorného 1382, O.-Poruba pondělí 16.15 – 17.00 (děti 3 – 6 let – bez účasti rodičů)     Herna v ZŠ Pokorného 1382, O.- Poruba pondělí 17.15 – 18.00 (děti 7 – 9 let – bez účasti rodičů)  
Rodinné centrum Kaštánek čtvrtek 16.15 – 17.00 (děti 3-5 let s účastí rodičů – lekce s rodilou mluvčí)     Učebna ZŠ Pokorného 1382 pondělí 16.00 – 16.45 – Starters (děti 6 – 9 let)  
        Učebna ZŠ Pokorného 1382 pondělí 17.00 – 17.45 – přípravný kurz PET Cambridge – 7.– 9. třídy  
        Učebna ZŠ Pokorného 1382 pondělí 16.45 – 17.30 – doučování AJ 6.– 8. třídy  
        Rodinné centrum Kaštánek čtvrtek 17.15 – 18.00 (děti 6-7 let – účast rodičů není nutná – lekce s rodilou mluvčí)  
        Jazykové centrum Excel pondělí – 15.50- 16.35 – Starters (děti 6 – 9 let)  
        Jazykové centrum Excel pondělí – 16.50 – 17.35 – Flyers (děti 9 – 12 let)  
             

Mateřské školy

  První lekce  

Základní školy

  První lekce
Agel středa 14.45 – 15.30     ZŠ Bulharská pondělí 14.00 – 14.45  
MŠ Bolatice středa 15.00 – 15.45     ZŠ Jistebník pondělí 13.15 – 14.00  
INskolka pondělí 14.35 – 15.20     ZŠ Lhotka středa 13.15 – 14.00  
INskolka pátek 8.30 – 10.00     ZŠ Pokorného 1. + 2. třídy – úterý 13.15 – 14.00  
Křesťanská mateřská škola U dvoru 22, Mariánské Hory středa 15.00 – 15.45     ZŠ Pokorného 3. a 4. třídy středa 13.15 – 14.00 (možnost změny podle rozvrhu plavání)  
MŠ B. Dvorského úterý 15.00 – 15.45     ZŠ Pokorného 5. a 6. třídy – středa 13.45 – 14.30 (Flyers)  
MŠ B. Martinů středa 15.00 – 15.45     ZŠ Stará Bělá úterý 13.15 – 14.00  
MŠ Bravantice čtvrtek 15.30 – 16.15     ZŠ Vřesina u Hlučína čtvrtek 13.30 – 14.15  
MŠ Čtyřlístek čtvrtek 15.00 – 15.45     ZŠ Píšť středa 13.15 – 14.00  
MŠ Děhylov pondělí 15.35 – 16.20     ZŠ I. Sekaniny středa 13.15 – 14.00  
MŠ Dobroslavice čtvrtek 15.00 – 15.45          
MŠ Dvorní středa 15.00 – 15.45          
MŠ Dolní Ludgeřovice pondělí 14.45 – 15.30          
MŠ Lhotka u Ostravy středa 15.15 – 16.00          
MŠ L. Podéště čtvrtek 15.00 – 15.45          
MŠ Ludgeřovice středa 15.15 – 16.00          
MŠ Mitušova 90 úterý 15.00 – 15.45          
MŠ Mládí čtvrtek 15.00 – 15.45          
MŠ Moravská pondělí 15.00 – 15.45          
MŠ Mozartova čtvrtek 12.45 – 13.30          
MŠ nám. Boženy Němcové středa 14.45 – 15.30          
MŠ Nerudova Bohumín úterý 15.15 – 16.00          
MŠ Nezvalovo náměstí čtvrtek 15.00 – 15.45          
MŠ Na Jízdárně čtvrtek 15.30 – 16.15          
MŠ Nová Bělá úterý 15.00 – 15.45          
MŠ Olbramice úterý 15.00 – 15.45          
MŠ O. Jeremiáše středa 15.15 – 16.00          
MŠ O. Synka úterý 15.15 – 16.00          
MŠ Píšť středa 15.00 – 15.45          
MŠ Polanka nad Odrou pondělí 14.45 – 15.30          
MŠ Radvanice středa 15.00 – 15.45          
MŠ Skupy středa 15.15 – 16.00          
MŠ Slavíkova čtvrtek 15.15- 16.00          
MŠ Sokolovská pondělí 15.30 – 16.15          
MŠ Šafaříkova středa (úterý) 15.15 – 16.00          
MŠ J. Šoupala čtvrtek 15.15 – 16.00          
MŠ Šponarova pondělí 15.30 – 16.15          
MŠ Těškovice pondělí 14.45 –          
MŠ V.Makovského úterý 15.15 – 16.00          
MŠ Ukrajinská čtvrtek 15.00 – 15.45          
MŠ Ukrajinská čtvrtek 15.45 – 16.30          
MŠ Vrablovec pondělí 15.00 – 15.45          
MŠ Vřesina u Hlučína čtvrtek 15.15 – 16.00          
MŠ V Zahradách pondělí 15.15 – 16.00          
MŠ Zbyslavice úterý 16.00 – 16.45          
MŠ Zelená pondělí 14.30 – 15.15          
MŠ Žilinská pondělí 15.30 – 16.15