Rozšiřujeme tým

Máme spoustu nápadů, výbornou metodiku, ale víme, že spokojenost klientů se odvíjí od správného výběru lektorů. Proto mu věnujeme velkou pozornost. Lektor má v rukou dobré jméno našich kurzů.

Všichni lektoři musí vykazovat vynikající znalost anglického jazyka, většina z nich dlouhodobě pobývala v anglicky mluvících zemích. Jen dobrá znalost jazyka ale nestači. Lektorovi nesmí chybět schopnost komunikace, zkušenosti s prací s dětmi, nadšení a chuť se vzdělávat.

Budoucí lektoři jsou odborně metodicky proškoleni v úvodním týdenním semináři, absolvují náslechové lekce i samostatné pedagogické výstupy. Přípravy na lekci se konzultují s metodičkou kurzu. Nedovolíme si žádnou lekci podcenit.

Schůzky lektorů pokračují během roku i nadále, scházíme se na metodických seminářích i na příjemných posezeních o Vánocích nebo v závěru roku.

Navzájem si neustále vyměňujeme zkušenosti i osvědčené metody a formy výuky a soustavně zkvalitňujeme naši práci. K tomu slouží i naše lektorské fórum.

Lektory přijímáme i během roku. We are looking for a creative native English speaker for teaching English to very young learners (talking, singing and playing).

Požadavky:
- Opravdu kladný a citlivý vztah k dětem a radost z práce s dětmi
- Pedagogické zkušenosti
- Jazykovou vybavenost
- Spolehlivost
- Kreativitu
- Elán a chuť probouzet v dětech radost z učení

Poskytujeme:
- Odborné proškolení
- Materiál potřebný pro výuku
- Vstřícnost a přátelský přístup
- Výborný kolektiv
- Metodické zázemí

Kontakt zde